14.12.2013 2. kolo AKB Tupolevová 2013

KUMITE ml. žiaci 8-9 M - 28kg

3.miesto Dávid Égri

KUMITE st. žiaci 10-11 M - 35kg

3.miesto Richard Tóth

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

1.miesto Michal Gonek

KUMITE ml. dosrastenci 12-13 M - 50kg

3.miesto Miroslav Malinovský

KUMITE kadeti 14-15 M - 52kg

1.miesto Miroslav Malinovský

KUMITE kadeti 14-15 M + 70kg

2.miesto Aurel Farkašovský

7.11.2013 2. kolo Bratislavského pohára BÚK vo Viničnom 2013

KUMITE st. žiačky 10-11 F - 40kg

3.miesto Liana Fittová

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

1.miesto Michal Gonek

9.11.2013 1. kolo Majstrovstvá SsZK v Žiari nad Hronom 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

3.miesto Michal Gonek

19.10.2013 1. kolo AKB - Trstenský pohár 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

1.miesto Michal Gonek

KUMITE ml. dorastenci 12-13 M - 50kg

3.miesto Michal Gonek

28.09.2013 1. kolo Bratislavského pohára BÚK vo Viničnom 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M - 3Okg

2.miesto Denis Záturecký

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

2.miesto Michal Gonek

KUMITE ml. dosrastenci 12-13 M - 50kg

3.miesto Miroslav Malinovský

KUMITE kadeti 14-15 M - 52kg

3.miesto Miroslav Malinovský

KUMITE juniori 16-17 M - 76kg

2.miesto Vašek Hartner

3.miesto Martin Filipovič

25.05.2013 Majstrovstvá BÚK vo Viničnom 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M - 3Okg

1.miesto Krisztián Bodnár

2.miesto Denis Záturecký

KUMITE kadeti 14-15 M - 52kg

3.miesto Miroslav Malinovský

18.05.2013 Majstrovstvá Slovenska Prievidza 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

4.miesto Michal Gonek

4.05.2013 4. kolo Bratislavského pohára BÚK vo Viničnom 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M - 3Okg

1.miesto Krisztián Bodnár

2.miesto Denis Záturecký

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

2.miesto Michal Gonek

KUMITE kadeti 14-15 M - 52kg

1.miesto Miroslav Malinovský

2.miesto Michal Gonek

27.04.2013 GALANTA KARATE CUP  2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

3.miesto Michal Gonek

KUMITE ml. dosrastenci 12-13 M - 45kg

3.miesto Miroslav Malinovský

KUMITE ml. dorastenci 12-13 M - 50kg

2.miesto Michal Gonek

KUMITE kadeti 14-15 M - 52kg

2.miesto Miroslav Malinovský

7.04.2013 4. kolo AKB Tupolevová 2013

KUMITE ml. žiaci 8-9 M - 32kg

3.miesto Krisztián Bodnár

KUMITE juniori 16-17 F - 76kg

2.miesto Karin Belovičová

9.02.2013 3. kolo AKB vo Viničnom 2013

KUMITE st. žiaci 10-11 M + 40kg

3.miesto Michal Gonek

KUMITE juniori 16-17 M - 76kg

3.miesto Vašek Hartner

 

 

 

 

 


Kontakt

Sport centrum Senec

Kollárova 2, 903 01 Senec

+421 908 773 015